Zmluva CVČ Zmluva Zmluva o údružbe PC Proba Az iskoláról Zmluva ZO Text sub-page

Zmluva o údružbe PC

Zmluva

o vykonaní servisných prác výpočtovej techniky, údržbe PC Siete a údržbe SW

1. Zmluvné strany

Objednávateľ:            Špecialna základná škola s výuč. j. maď.

Remeselnícka 2, 946 03 Kolárovo

Zastúpený: Mgr.  Lívia Gőghová

IČO:                           34041907

DIČ:                           2020965419

Peňažný ústav:           Štátna pokladnica

Číslo účtu:                  7000099188/8180

Dodávateľ:                 Attila Bodnár – Atigraf

Hlavná 102/2

946 15 Tôň

IČO:                           40852636

DIČ:                           1037842597

Peňažný ústav:           Raiffeisen BANK

Číslo účtu:                  SK7811000000008016037584

1. Predmet zmluvy

1. Predmetom tejto zmluvy je kontrola, servis, oprava a údržba výpočtovej techniky, jednotlivých komponentov PC, údržba počítačovej siete a údržba programového vybavenia, ktoré  sú majetkom objednávateľa, v priestoroch objednávateľa, podľa jeho požiadaviek.

1. Objednávateľ nahlási servis a údržbu výpočtovej techniky a programového vybavenia telefonicky na tel. číslo: 0950 410 598.

1. Dodávateľ sa zaväzuje zabezpečiť servis a údržbu podľa bodu II.1.1. v prípade havarijných stavov do 48 hodín od ich nahlásenia podľa bodu  II.1.2. v rámci pracovnej doby od 7,00 hod. do 17,00 hod.  Nezáväzné poruchy a iné servisné činnosti budú odstránené v termíne v určenom po vzájomnej dohode.

1. Práce, ktoré bod II.1.1. konkrétne neobsahuje a výmena vadných dielov výpočtovej techniky, sa kvalifikujú ako práce naviac. Budú osobitne ocenené, predmetom samostatnej objednávky a musia byť vopred odsúhlasené objednávateľom.

Cena a platobné podmienky

1. Cena za mesačný servis je dohodnutá paušálne vo výške 80,00 € s DPH mesačne. Cena za mesačný servis zahŕňa 10 hodiny práce za kalendárny mesiac.  Zmluvné strany sa dohodli, že cena za mesačný servis prislúcha dodávateľovi aj v prípade, že v kalendárnom mesiaci nebol uskutočnený ani jedna hodina práce.

1. Spotrebovaný materiál a dodané náhradné diely nie sú zahrnuté  v cene a budú fakturované  na základe cenovej ponuky písomne odsúhlasenej objednávateľom.

1. Cenu za predmet zmluvy dohodnutú podľa bodu 1 tohto bodu bude objednávateľ uhrádzať na základe faktúr vystavených dodávateľom.

1. Dodávateľ vystaví faktúru mesačne, posledný deň príslušného kalendárneho mesiaca. Lehota splatnosti faktúry je 15 dní od jej doručenia objednávateľovi.

1. Čas plnenia zmluvy

Táto zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú.

Zmluvné strany sa dohodli, že táto zmluva sa uzatvára na dobu učitú a to

v termíne: 01.11.2016  do 30.06.2017.

1. Práva a povinnosti zmluvných strán

1. Zhotoviteľ vykoná predmet zmluvy na svoj náklad a na svoje nebezpečenstvo.

1. Zhotoviteľa je povinný dodržiavať všeobecne platné bezpečnostné, požiarne a hygienické predpisy.

1. Objednávateľ sa zaväzuje, že umožní zhotoviteľovi vstup do príslušných priestorov a zhotoviteľ sa zaväzuje, že bude rešpektovať prevádzkové podmienky objednávateľa.

1. Zhotoviteľ  oznámi objednávateľovi potrebu výmenu opotrebovaných častí alebo aj celku z perspektívy možnej poruchy zariadenia.

1. Zhotoviteľ bude pri plnení predmetu zmluvy postupovať s odbornou starostlivosťou

1.  Záverečné ustanovenia

1. Táto zmluva nadobúda platnosť dňom podpísania oprávnenými zástupcami oboch zmluvných strán a účinnosť od 1. novembra 2016.

1. Objednávateľ je oprávnený odstúpiť od zmluvy, ak dodávateľ nesplní povinnosť uvedenú v bode II.3. tejto zmluvy.

1. Zmluvné strany môžu túto zmluvu vypovedať v lehote 3  mesiace. Výpovedná lehota začne plynúť od prvého dňa mesiaca nasledujúceho pod doručení výpovede.

1. Zmluvné strany sa dohodli, že táto zmluva sa môže meniť a dopĺňať len na základe dohody obidvoch zmluvných strán a len písomnou formou.

1. Zmluva je vyhotovená v dvoch exemplároch, pre každú zmluvnú stranu po jednom exemplári.

V Kolárove dňa: 01.11. 2016                                                          V Kolárove dňa: 01.11.2016

..................................                                                                    ..............................

Mgr.  Lívia Gőghová                                                                        Bodnár Attila

za objednávateľa                                                                            za dodávateľa

vetkező helyen találja meg: http://help.edupage.org/

Újdonságok

• Špeciálna základná škola s vyuč. jaz.maď. - Speciális Alapiskola Kolárovo
    94603 Kolárovo Remeselnícka 2.

Fényképalbum